העתק צו ירושה

אין כל מניעה לקבל העתק מצו הירושה, הדרך היא פשוטה ביותר - פונים למשרד של רשם הירושה שבו הוגשה הבקשה למתן צו הירושה ותמורת אגרה מתאימה יתקבל העתק מאושר של צו הירושה.

 

במקרים שבהם צו הירושה ניתן עוד לפני שחוקק חוק בתי משפט למשפחה והוקם המוסד של הרשם לענייני ירושה, כלומר צו הירושה ניתן על ידי בית משפט מחוזי הרי אם אין לעורך הדין או עורכת הדין שטיפלו בהוצאת צו הירושה העתק מצו הירושה סביר להניח שהעתק כזה לא ימצא עוד.
מערכת בתי המשפט נוהגת לגרוס ולהשמיד כל כמה שנים תיקים לאחר שהיא מפרסמת הודעה פומבית בדבר כוונתה לעשות זאת, כך שלא סביר שצו קיום צוואה שניתן לפני שנת 1995 שאז הוקם בית משפט לענייני משפחה ימצא בשנת 2013, קרי 18 שנה לאחר נתינתו שהינו המועד בו נכתבים דבריי אלה.

עו"ד חיים שטנגר משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק בלב תל אביב, בראשו עומד עו"ד חיים שטנגר, עורך דין מוערך, לוחם שאינו מוותר על עקרונותיו, תקיף נחרץ ומתמסר ללקוחותיו בעל ותק מקצועי של יותר מ-41 שנה. המשרד משלב בין יכולותיו היצירתיות של חיים שטנגר בתחומים משפטיים מגוונים ומודל ה- one stop shop, ונותן מענה לתחומי התמחות משפטיים רבים.

צריכים עזרה? ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותכם