עו"ד דיני משפחה ודיני ירושה

 

מטבע הדברים לא ניתן לפרסם את הנושאים שבהם עוסק משרדינו בתחום דיני המשפחה והירושה, הן בשל צנעת הפרט והן בשל העובדה שעניניים של ירושה מרתיחים ומתסיסים את הדם גם שנים לאחר שהמוריש נפטר לבית עולמו שכן עניינים של אהבה ושנאה משמשים בערבוביה זה עם זה בכל הקשור לנושאים של דיני משפחה וירושה.

 

אחים אינם מדברים איש עם רעהו, הורים (בדרך כלל אב או אם שנותרו לאחר פטירת בן הזוג) מאבדים קשר עם בניהם ובנותיהם ולעיתים מודרים הם מלראות את נכדיהם ונכדותיהם. בנסיבות אלה לא ניתן-אם כמעט בלתי אפשרי-לחשוף שמות או מקרים שבהם טיפל ומטפל משרדנו בשל העובדה שניתן, בידי נקל לזהות את העומדים אחרי מקרה "אנונימי" זה או אחר.


יחד עם זאת משרדינו עוסק, בין היתר בתכנון הורשה עתידית ובמתן יעוץ מניעת משברים אישיים ומשפחתיים בעתיד בדרך של בניית צוואות מותנות ומובנות שיאפשרו לבני המשפחה-למעט במקרים חריגים לחיות בשלום זה עם זה לאחר פטירתם של המורישים.


כך למשל ממליץ משרדנו על בניית צוואה של יורש אחר, יורש באופן שבני הזוג עושים צוואות הדדיות זה כלפי זו וזו כלפי זה ולאחר מכן יבואו בתור ילדיהם (ולעיתים גם נכדיהם) כיורשים.


תכנון ירושה שכזה מונע משברים צפויים וסכסוכים עתידיים בין בני זוג ומריבות אינסופיות שסופם של דברים מביאה את היורשים בכוח, ולמעשה אל מסדרונות ואולמות בתי המפשט למשפחה.

 

 

לערוץ ה- youtube וסרטוני הסבר נוספים

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את שירותנו בתחום הדיני משפחה וירושה. משרדינו נמצא במרכז תל אביב.

הנכם מוזמנים להתקשר לקביעת פגישה או ליצור עמנו קשר דרך טופס יצירת קשר באתר.

 

עוד על שירותי משרדינו