עורך דין מסחרי

 

לא כל אחד יכול לכנות עצמו בשם "עורך-דין מסחרי" או - ליתר דיוק - ליתן את תשומת הערך המלאה הגלומה במונח עורך-דין מסחרי. כיום, במאה העשרים ואחת מגלים, יותר ויותר לקוחות בכוח כי שיטת ההתמקצעות בענף אחד ייחודי שהינה השיטה הנהוגה בארה"ב ושאומצה, בחום רב, על-ידי מרבית עורכי-הדין בישראל, פשטה את הרגל.

מי שנזקק לשירותיו של עו"ד מסחרי חייב לשכור שירותיו של עורך-דין שיש לו ידע רב בתחום המקרקעין, החברות החוזים, בדיני בנקאות ובעוד מספר רב של תחומים. רוב עורכי-הדין שהתמקצעו - לפי שיטת ההההתמקצעות הנהוגה בארה"ב - אינם יכולים להעניק שירות ללקוחותיהם, מעבר לתחומי או לשני התחומים הדווקנים, בהם התמחו הם. במצב דברים זה החלו משרדי עורכי-דין להתמזג ביניהם, כדי ליצור מעין "סופרמרקט מקצועי" לשירותי עריכת-דין, שעה שאם חסר ידע לעורך-דין מסויים במשרד, יפנה הוא את הלקוח לעורך-דין עמית היושב לידו או בקומת המשרדים מתחתיו וכך "לא יברח הלקוח" למשרד אחר.

עורך-דין, ד''ר חיים שטנגר, המנהל משרד בוטיק בלב תל-אביב הוא אחד מעורכי-הדין הבודדים בישראל שקנה לו ידע מקיף וייחודי במספר ענפים מסחריים, כך שהוא יכול להשיק - בידע הרב שצבר משך שנות עבודה רבות - תחום מסחרי אחד לאחר ולהעניק ללקוחות בכוח ייעוץ משפטי מעולה ונדיר בתחומי. שיטה זו ידועה בשם השיטה ההיקשית, בה לומדים מתחום אחד על מישנהו וידועה גם בשם "השיטה הדדוקטיבית". (פרטים ניתן למצוא בערך: "ד''ר חיים שטנגר - ויקיפדיה") באינטרנט.

ייחודו של עורך-דין ד''ר חיים שטנגר כבעל יכולת פנומלית ובעל ידע נדיר בתחומי משפט מסחריים רבים, המשיקים זה לזה, הפכו אותו לאחד מעורכי-הדין המסחריים המבוקשים ביותר בארץ. ד''ר חיים שטנגר, משרד עורכי-דין ידוע בשירות האישי המסור שנותן הוא ללקוחותיו כאשר - במרבית המקרים - מי שמופיע במשפטים המסחריים  המסובכים ובהופעות בבג"ץ הוא עו"ד ד''ר חיים שטנגר עצמו.

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את שירותנו בכל הקשור לתחום המסחרי. משרדינו נמצא במרכז תל אביב.

הנכם מוזמנים להתקשר לקביעת פגישה או ליצור עמנו קשר דרך טופס יצירת קשר באתר.

 

עוד על שירותי משרדינו