רישוי עסקים

אין דבר פשוט יותר ומסובך יותר מלהשיג רישיון עסק במדינת ישראל, בכלל ובמדינת תל אביב, בפרט. לא לחינם פונים בעלי עסקים לשירותם של "מאכערים" שהינם אדריכלים או סתם מי שיש להם יד ורגל בענייני שרטוט וקשרים עם אדריכלים והללו מקדמים את ענייני מתן רשיונות העסק הנדרשים.

 

ראוי להבדיל בין רשיונות בנייה לרשיונות עסק אם כי לעיתים קיימת זיקת גומלין הדוקה בין רשיונות בנייה לרשיונות עסק שכן מי שבנה ללא רשיון יתקשה או ליתר דיוק לא יוכל לקבל רישיון עסק.

 

בשלב הביינים שבין פתיחת עסק ועד להשגתו של רשיון עסק כחוק צפויים בעלי העסק לנקיטת הליכים פליליים נגדם בהתאם לחוק רישיו עסקים כאשר ראוי וחשוב לציין שבעקבות תיקון לחוק מהווה הרשאה על פי חוק רישיון עסקים רישום פלילי לכל דבר ועניין.

 

משרדנו מטפל לא רק בהקלה בכל הקשור להשגת רישיון עסק אלא בנסיונות לחלץ את אותם בעלי עסקים שנפלו בין הכסאות כאשר מצד אחד טרם קיבלו רישיון עסק כחוק ומצד שני צפויים הם לעמוד להליכים פליליים בגין הגשת כתב אישום נגדם בשל ניהול עסק ללא רשיון.

 

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי שוטף שמטרתו למנוע הגשת כתבי אישום שכאלה מלכתחילה כאשר במקרים שבהם מגיעים למשרדנו לקוחות שכבר הוגשות נגדם כתבי אישום משתדל משרדנו להעניק להם את הייעוץ והטיפול המשפטי הטוב ביותר כדי למזער את הנזקים שנגרמו להם בגין העובדה שנחשפו הם להגשת כתב אישום נגדם ולנקיטת הליכים פליליים בשל כך נגדם.

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את שירותנו בתחום הרישוי עסקים. משרדינו נמצא במרכז תל אביב.

הנכם מוזמנים להתקשר לקביעת פגישה או ליצור עמנו קשר דרך טופס יצירת קשר באתר.

 

עוד על שירותי משרדינו